Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičení je určeno pro rodiče s dětmi ve věku od 1,5 do 4 let. Probíhá každý čtvrtek mimo svátky a prázdniny vždy od 17 do 18 hodin v sále Kulturního domu Moravany, který slouží dopoledne i jako tělocvična pro místní školu. Vstup je ZDARMA a je dobrovolný, není vázaný členstvím ani pravidelnou docházkou. (Do sálu se během cvičení dostanete zadním vchodem po schodech z té strany, kde je dětské hřiště)

Cvičení se přizpůsobuje věkové struktuře dětí, jsou zařazena různá říkadla a jednoduché hry a je pod vedením Heleny Kadlečíkové (sociální pedagog).  V průběhu cvičení hraje dětem hudba a program je zpestřen společnou rozcvičkou, hrami s padákem a různými soutěžemi.

 

Vybavení: žíněnky, míče i míčky, kruhy i kroužky, kužely i kuželky, karimatky, trampolína (velice oblíbená), branky a florbalové hokejky a mnoho dalšího...

Co s sebou: sportovní oděv a obuv pro dítě a věci na převlečení (děti se často zpotí). Nezapomeňte také na přezůvky pro sebe a pitíčko pro dítko

Upozornění: Během cvičení mají za děti zodpovědnost rodiče. Cvičení je zdarma a je dobrovolnou a neplacenou aktivitou maminek na MD.

 

Náhledy fotografií ze složky Cvičení rodičů s dětmi

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář