Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsme a co děláme?

Jsme dobrovolně se scházející skupina maminek s malými dětmi, které nechtějí sedět pořád doma a hledají pobavení pro sebe i svoje malé caparty.

Schůzky Klubíčka probíhají každou středu od 9:30 do (podle zájmu maminek) asi 11:30 v prostorách Klubu důchodců (přízemní budova za Obecním úřadem). Věková hranice není nijak omezena, programu se účastní děti většinou až od 1,5roku, ale pro ostatní je k dispozici koberec s hračkami.

Schůzku obvykle zahajujeme přivítáním a sérií básniček a písniček. Po té se děti vrhnou buď na tvořeníčko nebo na hračky. Podle situace pak ještě přidáváme různé hry pro maličké apod.

Program jednotlivých schůzek Klubíčka je možno najít buď zde nebo na dveřích Klubu důchodců. Do budoucna se zkusíme zasadit o vybudování vitrínky na dětském hřišti nebo podobném vhodném místě, ale moc se nám to zatím nedaří.

Pro účast v Klubíčku není nutná žádná registrace nebo ohlášení, prostě kdo má zájem s dětmi přijít, rádi ho uvítáme! S sebou si přineste vždy přezůvky pro dítě i pro sebe a nějakou svačinku a pitíčko.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

klubíčko

(Veronika Živná, 17. 6. 2010 12:34)

Dobrý den moc Vás zdravím,
na konci tohoto roku se budeme stěhovat do Moravan a čekáme miminko, jsem moc ráda, že v Moravanech je taková aktivita, kterou děláte.
Moc se za Vámi těším. Doufám, že nebude problém stát se Vaší členkou. Děkuji Veronika Živná